Moje první reportáž :-(: Odešla dostihová legenda – klisna Sixteen <3

Když jsem jela natáčet svou první reportáž, třásla jsem se jako vždy: aby se vše povedlo. Byla jsem však nadšená, že jedu natáčet mne blízké téma: koníka, tedy klisničku Sixteen – dostihovou legendu, která dvakrát vyhrála Velkou pardubickou. 

Původně měla být reportáž o tom, jak Sixteen tráví svůj dostihový důchod na Brandejsově statku v Praze – Suchdole. 

Včera těsně před dokončením reportáže, jsem se však dověděla, že Sixteen odešla do dostihového nebe. A ač jsem ji znala jen chvíli, a snad také proto, že mám velmi blízko ke všem živým tvorům, vyhrkly mi slzy do očí. Je nesmírně těžké přijít o zvířecího člena rodiny, soucítím se všemi blízkými, kteří Sixteen milovali.

Sixteen byla úžasná <3 a já jsem vděčná, že jsem měla šanci ji poznat, pohladit ji a natočit o ní reportáž.

Byla to závodnice, která se nevzdávala, i přes zranění a onemocnění, kterým trpěla, bojovala až do konce každého závodu – i toho životního. 

Ať je inspirací pro nás všechny: nikdy se nevzdávatvěřit těm, kteří v nás vidí potenciál.

Sixteen, Ty jsi hvězda, pro mnoho srdcí budeš zářit navždy. 

*Per Aspera Ad Astra*

Miluji audiovizuální tvorbu. Dlouho trvalo, než jsem ze sebe setřásla obavy být sama sebou nejen doma před obrazovkou počítače, kdy jsem si představovala, že jsem moderátorkou anebo že točím profesionální videa. Dnes jsem moderátkou na mém neojblíbenějším Rádiu Applaus, tvořím reportáže s vědecko-populární tématikou pro Applaus TV a na volné noze točím a stříhám videa. Mým nejoblíbenějším "produktem" jsou dárky z lásky <3. Kontaktovat mne můžete na emailu: verka@veraklimsova.cz. Více o mne se dozvíte zde Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.