Miluji fantazii a tvorbu. Mou vášní je sdílení toho, co vidím i slyším uvnitř sebe pomocí videa.


Můj příběh


“Život je jako film, postavy v něm jsou herci, kteří přicházejí a odcházejí a sny jsou střípky z natáčení, které se do filmu nevešly.” Neznámý autor. 

Občas o sobě zaslechnu, že jsem již prožila několik životů. Já bych řekla, že rolí nebo snad filmů? :-)

Mimo to, že mou stálou rolí je být ženou, dcerou, sestrou a někdy také partnerkou, jsem měla možnost účinkovat i jako studentka, asistentka, letuška, nutriční datová specialistka, produkční, kurz manažerka či posledně jako artwork specialistka.


Na otázku "kdo jsi?" jsem nikdy nedokázala upřímně odpovědět. 


Nikdy jsem však na otázku “kdo jsi?” nedokázala upřímně odpovědět. Role, která mi zatím seděla nejvíc, byla “studentka” - nejdříve gymnázia a pak oboru Wildlife management na Fakultě tropického zemědělství na České zemědělské univerzitě v Praze. 

Po absolvování magisterského programu jsem se však ztratila v doktorském studiu, když jsem se několik let zabývala mezidruhovou komunikací zvířat.  Splnila jsem si tím ale velký sen: zkoumala jsem chování afrických druhů zvířat v Krůgrově národním parku v Jihoafrické republice.


Po letech bloudění se nacházím. 


Nyní se po několika letech bloudění opět nacházím, a to v roli studentky tvorby audiovizuálního díla, která by jednou sebevědomě chtěla říct: jsem tvůrkyně videí a filmů a tedy i svého vlastního života? 

Ve volném čase totiž nejradši fantazíruji a přemýšlím, jak věrohodně ztvárnit to, co vidím i slyším uvnitř sebe a vytvořit tak z toho filmovou skutečnost anebo spíš chcete-li iluzi. Když pak vemu do ruky kameru a své vize se snažím zrealizovat, nadšením mi buší  srdce. Zjistila jsem tak, že tvorba je mou velkou radostí a vášní.

Je to odmalinka taková moje oblíbená hra. 


Jsem na dobrodružné plavbě na vlnách kreativity.


Inspirace ke mně nejčastěji přichází při poslechu hudby. Neposlouchám žádný vyhraněný styl, spíš nárazově se mnou zarezonuje nějaká píseň a k ní se v mé hlavě vytvoří obraz či přímo celý příběh

Jsem tedy na dobrodužné plavbě na vlnách kreativityučení se tomu, jak dostat ze sebe “to”, co je uvnitř.


Užijte si tu plavbu se mnou, třeba vás inspiruje!


Svou plavbu si zatím neuvěřitelně užívám a i když tento blog píši hlavně pro sebe a hrstku mých nejbližších příznivců, nesmírně mne potěší, pokud se vydáte na toto dobroduřžství se mnou. Třeba se některý z mých článků či tvorby stane inspirací zase pro vás.

"Tak se ani vy nebojte svých snů a hledejte roli, která vám sedne. Takovou, při které nebudete chtít, aby ten váš “film” skončil."