Jak dva borci z iPhonePointu udělali z mého dne Happy End!

Tohle není mířená reklama, ale příběh podle skutečné události a hlavně tip: nevzdát se a najít správné lidi!

„Hlavně to nezakřikni!“ 🙀 mi včera řekla máma, když jsem jí nadšeně vyprávěla, že můj MacBook Pro byla nejlepší finanční investice v životě, protože celých 5 let běžel bez jediné vady, bez snížení rychlosti a hlavně střih videí se nikdy nezasekl ani nezpomalil. 

Ať si říká kdo chce, co chce o compech s Windows, případně o mobilech jedoucích na Adroidu – já mám nejlepší zkušenost s Applem. 

I když ne se vším: Apple support na telefonu zafungoval skvěle, ale jsem ráda, že jsem svůj nemocný Mac odvezla do www.iphonepoint.cz na Revoluční v Praze a nenechala ho v autorizovaném servisu, který se nachází tamtéž. 

Dnes jsem si pragmaticky ověřila, že když něco “zakřiknete a zaklepete na dřevo”, tak to stejně nefunguje – teda možná. Při ranním cvičení podle videa (Cindy Crawford: Další výzva 😹) můj Mac totiž onemocněl  – prostě se vypnul a nešel už zapnout. 

Po několikahodinovém hovoru s milou Apple Support jsme nakonec zhodnotili, že Mac musí do servisu – tedy do nemocnice.

Vzhledem k tomu, že momentálně tvořím ve skutečné nemocnici já sama, byla situace zoufalá. Vybojovala jsem si ale se vstřícnou lékařkou vycházku, abych ne sebe, ale Mac odvezla do “počítačové nemocnice”. Dostala jsem na to 3 hodiny. 

Musela jsem dojet domů pro fakturu, která byla nakonec stejně zbytečná. Rychle dojela do autorizovaného servisu, abych zjistila, že diagnostika bude přes 900 Kč  a oprava pravděpodobně 6000 – 12000 Kč.  Navíc jsem se dověděla smutnou zprávu, že by byl hospitalizován něco okolo 10 dní. 

To byla pro mne rána – nejen finanční – protože tvorba je pro mne jistou formou terapie a znamenalo by to pro mne, že bych musela tvořit zase na papír a pak přepisovat. Což by bylo jistě romantické, ale taky časově náročné a taky ne-ekologické. 

Nevzdala jsem to. “Náhodou” jsem totiž po cestě hledala na netu “servis” Maců a na Revoluční, kde se nachází ten oficiální se nachází iPhonePoint. Měla jsem trochu obavy jít do “cizí nemocnice”, ale nakonec jsem se rozhodla, že na autorizovaný servis kašlu a došla jsem pár kroků vedle na Revoluční 17. 

Byli tam dva borci, kterým jsem vysvětlila situaci. A víte, co se stalo? Přesně za 35 minut byla situace vyřešená, stála mě 2148 Kč a to jen proto, že jsem si nechala vyčistit i iPhone, vyměnit v něm baterku a nyní opět sedím u notebooku a píši tento Happy End!

Takže díky moc www.iphonepoint.cz a těm dvěma borcům!

A pamatujte!: u počítače se nejí a kafe se pije z hodně velké dálky, protože klepání na dřevo jistojistě nefunguje! Anebo možná to bude tím, že tady v nemocnici, odkud píši, mají stoly z dřevotřísky.

Nakonec ale děkuji i tomu roztříštěnému dřevu, na které jsme s mamkou kleply, protože jsem asi tím štěstím našla ty dva správné doktory Maců a skutečnou paní doktorku, která mi povolila krátkou vycházku a můj Mac tak nemusel strávit velmi drahou hospitalizaci v soukromé nemocnici.

Mějte se fajn a ať každý váš den končí jako Happy End!

P.S.: Díky borci – You made my day!

Miluji krásu, romantiku života ve městě i v divočině. Mou vášní je sdílet inspirativní romantické příběhy, které jsem při poznávání (ne)divokých krás sama zažila: očima i srdcem. Pojďte se mnou zažít nevšednost v každodennosti a naplnit se štěstím třeba jen pohledem na květinu. Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.